Pamiętaj! Zdrowie psychiczne Twoich pracowników
przyczynia się do wzrostu ich wydajności i zadowolenia z pracy!


Kontakt
Czym jest ?
KONSULT.EXPERT to innowacyjna platforma internetowa, która daje Twoim pracownikom możliwość konsultacji online z terapeutą zdrowia psychicznego. Zapewniamy profesjonalne wsparcie psychologów i trenerów osobistych – a to wszystko za pomocą wideo, audio lub czatu!
Co to oznacza dla twojego biznesu?
Terapia przez Konsult.Expert jest efektywna i dostępna w dobrej cenie. To najlepsze rozwiązanie dla Ciebie!
Pracodawcy wydają rocznie ponad 100 mld. dolarów na leczenie dolegliwości psychicznych swoich pracowników. Drogie koszty leczenia utrudniają firmom szanse rozrostu. Wybierz Konsult.Expert i zapewnij swoim pracownikom profesjonalne wsparcie w przystępnej cenie.
Twoi pracownicy mogą konsultować się z naszymi eXpertami z dowolnego miejsca na Ziemi. Cenimy komfort wszystkich naszych Klientów, dlatego – oprócz wsparcia specjalisty – zapewniamy także anonimowość.
Gwarantujemy indywidualne podejście do Twoich pracowników. Nasi eXperci dokładają wszelkich starań, aby terapia była ukierunkowana na prawidłowy rozwój osobisty.
Przyczynisz się do poprawy zdrowia psychicznego zatrudnionych osób, a to przełoży się na ich efektywność. Produktywność Twoich pracowników może wzrosnąć o 12%!
KONTAKT
Pamiętaj, że nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.
Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer 112 (Polska), 911 (USA, Kanada) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji.