Piotr Deptuch

Języki: Polski
Dziedziny doradztwa:
Lokalizacja:
PL
wiek klientów:
21-45
doświadczenie:

4

Typ wizyt:
Konsultacja Krótka 30 minut - 94 PLN (Wideo )
Konsultacja Krótka 30 minut - 94 PLN (Czat )
Konsultacja Długa 60 minut - 189 PLN (Czat )
Konsultacja Długa 60 minut - 189 PLN (Wideo )
biografia:

Co moi Klienci o mnie mówią?

Marek Sendor, Klient

"Z pełną odpowiedzialnością polecam usługi p. Piotra. Ponad dwuletnia współpraca przyniosła obiecywane efekty (...). Pan Piotr dał się poznać jako osoba kulturalna i doświadczona, realizująca wszystkie umówione zagadnienia z absolutnym zaangażowaniem we współprace, z wyczuleniem na indywidualne potrzeby klienta. Jest godny zaufania."

Jak mogę Ci pomóc?

Jeżeli jesteś osobą, która pragnie ciągłego rozwoju swoich kompetencji i usprawniania relacji międzyludzkich, żeby usprawnić biznes - jesteś

Dzięki prowadzeniu własnego biznesu i doświadczenia, doskonale rozumiem Twoje potrzeby i dostaniesz ode mnie skuteczne rozwiązania. Do wielu rzeczy dojdziesz samodzielnie.

Nie jestem "standardowym coachem".

Dlaczego?

Ponieważ łączę tradycyjne metody coachingowe ze szkoleniami indywidualnymi, dzięki czemu jednocześnie dostarczam Ci wysokiej jakości wiedzę w oparciu o badania naukowe.

W typowym coachingu nie "przemyca się" wiedzy, tylko Klient musi sam dojść do wszystkich wniosków. W wielu przypadkach nie jest to optymalne podejście.

Nie jestem typowym coachem i nie pracuję według typowych metod coachingowych.

Jeżeli oczekujesz indywidualnego, skupionego podejścia do Twoich potrzeb - zarejestruj się na pierwszą, wstępną konsultację.

Dostaniesz automatycznie 50zł zniżki po kliknięciu w przycisk "Umów Się" i wypełnieniu krótkiego formularza.

kwalifikacje:

Uniwersytet Warszawski - Psychologia, specjalizacja ogólna

Opinie dotyczące eksperta

Średnia ocen 5 ilość ocen 1
Krzysiek
Dzięki Panu Piotrowi nauczyłem się bardzo przydatnych i praktycznych rzeczy jeśli chodzi o organizację czasu, naukę i komunikację z innymi. Bardzo polecam! :-)