Olga Mrawiec

Języki: Polski
specjalizacje: dietetyka, dietetyka kliniczna
Dziedziny doradztwa:
Lokalizacja:
PL
wiek klientów:
osoby dorosłe i dzieci w różnym przedziale wiekowym
doświadczenie:

3 lata

Typ wizyt:
Konsultacja 30 min 30 minut - 50 PLN (Wideo )
Konsultacja 60 min 60 minut - 90 PLN (Wideo )
Plan żywieniowy (7 dniowy) 60 minut - 120 PLN (Czat )
Plan żywieniowy (14 dniowy) 60 minut - 180 PLN (Czat )
stosowane metody:

Konsultacja opierająca się na rzetelnie zebranym wywiadzie zdrowotno-żywieniowy, analizie aktualnych badań oraz weryfikacji przyjmowanych leków. Ułożenie zindywidualizowanej diety. Pomoc w doborze odpowiedniej suplementacji. Doradztwo z zakresie wykonania pogłębionej diagnostyki laboratoryjnej.

biografia:

Praca w Poradni Żywienia Klinicznego Praktyki w Klinice Chorób Wewnętrznych i Gastroeneterologii CK MSWiA w Warszawie Praktyki w Klinice Hematologii i Onkologii CK MSWiA w Warszawie Praktyki w Wojewódzkim Szpitalu Brudnowskim, Klinika Neurologii w Warszawie Praktyki w Klinice Nefrologii i Transplantologii z ośrodkiem Dializ w Białymstoku Staż w IP Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie Staż w Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Białymstoku

kwalifikacje:

Wykształcenie Uniwerystet Medyczny w Białymstosku kierunek Dietetyka (studia I stopnia- licencjackie) Warszawski Uniwersytet Medyczny kierunek Dietetyka Kliniczna ( studia II stopnia- magisterskie) Szkolenie w zakresie poradnictwa żywieniowego i suplementacyjnego w zakresie chorób autoimmunizacyjnych.