mgr Magdalena Jawor

Języki: Polski
specjalizacje: terapeuta, psycholog
Lokalizacja:
PL , Centrum Psychologiczne TM ul. Tadeusza Kościuszki 51B, 87-100 Toruń
wiek klientów:
Osoby dorosłe i młodzież (od 12 lat)
doświadczenie:

Mam kilkuletnie doświadczenie w pracy z ludźmi (dorosłymi, młodzieżą i dziećmi), w tym trzyletnie jako dyplomowany psycholog.

Typ wizyt:
Konsultacja 60 minut - 80 PLN (Wideo )
Konsultacja partnerska 90 minut - 120 PLN (Wideo )
Konsultacja 60 minut - 80 PLN (Czat )
stosowane metody:

Pracuję w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach integrowanym z technikami Terapii Poznawczo-Behawioralnej oraz Dialogu Motywującego. Udzielam wsparcia w formie:

  • interwencji kryzysowej,
  • poradnictwa psychologicznego,
  • pomocy psychologicznej,
  • psychoedukacji,
  • doradztwa i diagnozy zasobów pod kątem rozwoju zawodowego,
  • treningów kompetencji.
biografia:

Jestem psycholożką, edukatorką i trenerką. Pracuję z osobami dorosłymi oraz młodzieżą. Bliskie są mi słowa Alberta Einsteina, mówiące że "w sercu każdej trudności spoczywa ukryta możliwość". W pracy terapeutycznej ważne jest dla mnie odkrywanie z klientem/klientką jego/jej mocnych stron i aktualnie dostępnych zasobów. Podczas spotkań poszukujemy więc wspólnie tego, co może zwiększyć i wzmocnić możliwości działania oraz rozwoju, a tym samym przyczynić się do osiągnięcia pożądanej zmiany i realizacji własnych celów.

www.magdalenajawor.pl

kwalifikacje:

Ukończyłam: 5-letnie psychologiczne studia magisterskie, specjalność Psychologia Zdrowia, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy; Szkolenie I stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR), Centrum Rozwiązań w Toruniu; Wprowadzenie do Dialogu Motywującego, Sensica w Toruniu; Kurs Trenerski I stopnia, 11 MUZ w Łodzi (certyfikat MEN). Swoją wiedzę i doświadczenie poszerzałam także w Institute of Education UCL oraz Polish Psychologists' Association w Londynie. Jestem w trakcie kursu Terapii Poznawczo-Behawioralnej (CBT) w Sensica, Toruń. Regularnie biorę udział w szkoleniach, warsztatach i kursach dla psychologów praktyków, które pozwalają mi rozwijać siebie i umiejętności niezbędne w udzielaniu pomocy psychologicznej. Systematycznie korzystam z superwizji.

Ten expert przyjmuje na żywoCentrum Psychologiczne TM ul. Tadeusza Kościuszki 51B, 87-100 Toruń

Opinie dotyczące eksperta

Średnia ocen 5 ilość ocen 13
Patrycja
Pani Magda to sympatyczna osoba, kompetentna i godna polecenia specjalistka.
Anonimowo
Bardzo miła pomocna i zaangażowana Pani
Sebastian
Ogromny profesjonalizm. Pani Magda podchodzi z pasją do swojej pracy. Skrupulatna, dokładna, zawsze przygotowana, punktualna i w pełni oddana sprawie, problemom. Wielokrotnie sesje odbywały się w godzinach późniejszych i zawsze 100 % mocy. Między sesjami często mijało sporo czasu np. miesiąc , a każdy szczegół był zapamiętany lub inne informacje podane kilka miesięcy temu do których często było trzeba wracać (odwołać się). Cena/jakość świadczonych usług uważam za ogromny plus, bardzo polecam skorzystać z usług Pani psycholog !
Kamila z Niemiec
Bardzo mila i kompetentna Pani psycholog,mam poprawiony humor na caly dzien, chetnie znow tu wroce
Anonimowo
Czuję że pomaga i jeszcze dużo pomoże :)
Anonimowo
:)
Bardzo Dobry Psycholog podchodzacy z sercem, indywidualnie i bardzo konkretnie do swojej pracy. Specjalista jednoczesnie bardzo otwarty i podazający za potrzebami indywidualnymi kazdej osoby. Pani Magdalena posiada ogromna wiedze psychologiczna i doswiadczenie, ktore swietnie potrafi wykorzystac w swojej pracy :)
Anonimowo
Bardzo miły psycholog :) Polecam
Anonimowo
Anonimowo
Anonimowo
Anonimowo
Jestem zadowolona z wizyty