Justyna Kuczmierowska

Języki: Angielski , Polski
Lokalizacja:
PL , ul. Rumiana 1E
wiek klientów:
Zapraszam osoby doświadczające niepłodności w każdym wieku i na każdym etapie starań.
doświadczenie:

Tematem niepłodności zawodowo zajmuję się od 2008 roku. Jako psycholog i psychoterapeuta pracuję od 2004 roku.

Typ wizyt:
Konsultacja Krótka 30 minut - 70 PLN (Wideo )
Konsultacja Krótka 30 minut - 70 PLN (Czat )
Konsultacja Długa 60 minut - 120 PLN (Czat )
Konsultacja Długa 60 minut - 120 PLN (Wideo )
stosowane metody:

Jako psycholog specjalizujący się w tematyce niepłodności, bazuję na wieloletnim psychologicznym doświadczeniu w pracy grupowej i indywidualnej, jak i na własnych, osobistych przeżyciach z okresu przedłużających się starań o dziecko. Osoby doświadczające niepłodności zapraszam na:

  • konsultacje indywidualne
  • konsultacje dla par
  • regularne spotkania wspierające podczas starań o dziecko
  • warsztaty grupowe
  • spotkanie z książką mojego współautorstwa "Nadzieją na nowe życie"

W trakcie spotkań z osobami doświadczającymi trudności w poczęciu prócz empatii i zrozumienia dla trudu czekania na dziecko, w niektórych przypadkach zaś straty dziecka, proponuję towarzyszenie w przyjrzeniu się sytuacji życiowej. Podczas rozmowy szukamy zasobów potrzebnych do tego, by marzenie o dziecku i zostaniu rodzicem mogło się ziścić. Przyglądamy się różnym obszarom życia, zastanawiając, gdzie wprowadzanie zmiany może mieć istotne znaczenie dla zdrowia prokreacyjnego i spełnienia marzenia o powiększeniu rodziny. Podczas spotkań zachęcam do spojrzenia na niepłodność/płodność jako na zmienną zależną od wielu różnych czynników i to u każdego z małżonków (zdrowia, poziomu, stresu, przeżywanych emocji, satysfakcji z życia i relacji z mężem, spełnienia zawodowego, relacji z lekarzem prowadzącym, poczucia bezpieczeństwa codziennych nawyków i przyzwyczajeń, doświadczonych wcześniejszych strat).

biografia:

Doradca ds.niepłodności - konsultacje, spotkania indywidualne, warsztaty grupowe. Założycielka Fundacji wspierającej osoby doświadczające niepłodności. Współautorka książki "Nadzieja na nowe życie" poświęconej tematyce przedłużających się starań o dziecko. Organizatorka i prelegentka licznych konferencji poświęconych tematyce niepłodności dedykowanych osobom doświadczającym trudności w poczęciu, studentom, lekarzom oraz położnym. Eksperta mediach, autorka licznych popularno-naukowych artykułów o tej tematyce. Doradca w Ministerstwie Zdrowia podczas prac nad Narodowym Programem Prokreacyjnym.

kwalifikacje:

Psychologia - Uniwersytet Warszawski Szkolenie Psychoterapeutyczne - Synapsis Liczne szkolenia psychoterapeutyczne

Ten expert przyjmuje na żywoul. Rumiana 1E


ul.Klarysewska 60 m 26

Opinie dotyczące eksperta

Średnia ocen 5 ilość ocen 2
Kamila z Niemiec
Jestem bardzo zadowolona z wizyty, Ta Pani ma cos w sobie co daje czlowiekowi nadzieje , dzieki tej wizycie wiem ze na wszysttko jest jeszcze czas, bardzo kompetentna Pani psycholog , ktora moglabym z czystym sumieniem polecic kazdej Kobiecie borykajacej sie z problemami zajscia w ciaze i bezplodnosci.
Anonimowo