Irena Mielnik-Madej

Języki: Polski
Lokalizacja:
PL , Mind Institute - Gabinety Psychoterapii i Rozwoju, Kraków, ul. Starowiślna 83/6
wiek klientów:
Osoby od 18 r. ż.
doświadczenie:

Ponad 30-letnie doświadczenie zawodowe w pracy z Ludźmi.

Typ wizyt:
Konsultacja Krótka 30 minut - 80 PLN (Wideo )
Konsultacja długa 60 minut - 150 PLN (Wideo )
Konsultacja długa 60 minut - 150 PLN (Gabinet )
Coaching 60 minut - 200 PLN (Wideo )
Związki partnerskie/małzeńskie 60 minut - 250 PLN (Wideo )
stosowane metody:

Pracuję eklektycznie, integrując tylko skuteczne formy terapeutyczne. Dzielę się swoją wszechstronną wiedzą i bogatym doświadczeniem życiowym.

biografia:

Pracuję z Osobami, doświadczającymi różnego rodzaju kryzysów. Pomagam w rozwiązywaniu problemów, trudności i wyzwań. Zachęcam do poznawania i rozwijania Siebie. Specjalizuję się w pracy z Osobami dorosłymi, wykorzystywanymi seksualnie w dzieciństwie. ” Daję” głos Tym Osobom, Którym ten głos kiedyś zabrano… Pomagam moim Klientom i Pacjentom zamieniać łzy w perły. Myślę, że jestem nietypowym psychologiem, bo zajmuję się także obszarami, wykraczającymi poza standardową psychologię. Pracuję z dużą pokorą i poszanowaniem każdej historii osobistej Kobiet i Mężczyzn. Jako Ekspert Polecany i Zaufany, odpowiadam na zadawane pytania Pacjentów, na unikalnej i nowatorskiej Platformie ABC Zdrowie, łączącej Pacjentów z wiedzą oraz doświadczeniem Lekarzy i Psychologów: https://ranking.abczdrowie.pl/d/74699,irena-mielnik-madej Jestem obecna na Portalu: https://www.znanylekarz.pl/irena-mielnik-madej/psycholog-terapeuta/krakow http://dobrycoach.pl/coach/irena-mielnik-madej Autorka artykułów opublikowanych w Wirtualnej Polsce abc Zdrowie

https://aneris-aneris.blogspot.com Współpracuję z Unicornem, Stowarzyszeniem Wiosna, Progressteronem.

Formy prowadzonej terapii psychologicznej: indywidualna

Cennik: Konsultacja/terapia/poradnictwo psychologiczne - 200 zł Coaching live/biznes 300,- / h

kwalifikacje:

Wydział Psychologii i Nauk Humanistycznych w Krakowskiej Akademii - 5-letnie studia magisterskie. Szkoła Terapii Gestalt w Krakowie. W pułapce nałogowych zachowań- kompendium wiedzy o uzależnieniach behawioralnych- Pro Vita w Krakowie. Trening interpersonalny Świadomość i zmiana- Instytut Treningu i Edukacji Psychologicznej Andrzeja Szulca w Krakowie. Trening Asertywności-- Arche Psychologia dla Ludzi w Krakowie. Racjonalna Terapia Zachowań- Stowarzyszenie Wiosna w Krakowie. Kurs Trenerski- Centrum IB w Krakowie. Trener Biznesu - szkolenia rozwijające kompetencje trenerskie - Pracownia Psychologiczna Elżbiety Sołtys w Krakowie. Nowoczesny Coaching- Krakowska Akademia. Różnorodne zastosowanie technik i narzędzi coachingowych w biznesie- Consero w Krakowie. Oraz liczne szkolenia trenerskie/rozwojowe - Szkoła Trenerów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Grupa Trenerska Mentor w Krakowie.

Ten expert przyjmuje na żywoMind Institute - Gabinety Psychoterapii i Rozwoju, Kraków, ul. Starowiślna 83/6


Gabinet Psychologiczny- Kraków Stare Miasto, ul. Czarnowiejska 3/1

Opinie dotyczące eksperta

Średnia ocen 5 ilość ocen 1
Anonimowo
Bardzo profesjonalna, przemiła i otwarta, bardzo polecam.