Hanna Markiewicz

Języki: Polski
Lokalizacja:
PL , NZOZ "Rehabilitacja" Niepubliczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna
wiek klientów:
on line - powyżej 7 lat
Typ wizyt:
Konsultacja Długa 60 minut - 130 PLN (Wideo )
stosowane metody:

Do każdego człowieka i jego problemów podchodzę holistycznie dążąc do przywrócenia równowagi zarówno w wymiarze psychologicznym jak i fizycznym. Metodę dobieram uwzględniając indywidualne potrzeby, problemy i możliwości psychofizyczne pacjenta. Często stosuję podejście humanistyczne, logoterapię oraz techniki relaksacyjne i wizualizacyjne.

Uwaga! W razie potrzeby umówienia wizyty w innych godzinach niż w kalendarzu lub na dzień bieżący proszę o kontakt telefoniczny.

biografia:

Ψ Praktyka zawodowa w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej Ψ Praktyka zawodowa w Szkole Podstawowej Ψ Nauczyciel – psycholog w przedszkolu Ψ Psycholog w Ośrodku dla dzieci z zaburzeniami wieku rozwojowego Ψ Psycholog w Niepublicznej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej

Jestem psychologiem i specjalistą do spraw psychoprofilaktyki i pomocy psychologicznej. Zajmuję się wspieraniem dzieci, młodzieży i dorosłych w radzeniu sobie z osobistymi trudnościami i wyzwaniami życia.

W pracy z ludźmi kieruję się maksymą Miltona Ericksona: 

„Szczęście to zdolność wykorzystania tego, co zostało Ci dane.” Dążę do tego, żeby człowiek sam potrafił odkryć swoje własne zasoby i potencjały, aby mógł obrać własną drogę rozwoju i tworzyć trwałe relacje z innymi ludźmi. Pomagam ludziom poszukującym swojej tożsamości i sensu życia zrozumieć, co jest dla nich największą wartością, by czuli się silni i dobrzy, żeby sami odnaleźli własną drogę życia najbardziej im odpowiadającą, by samodzielnie potrafili podejmować decyzje i brali odpowiedzialność za siebie samych i za podjęte decyzje. Pomagam też ludziom w zrozumieniu swoich uczuć, motywacji i zachowań, by potrafili zrozumieć swoje problemy i umieli radzić sobie z nimi. Oferuję pomoc w uwolnieniu się od uciążliwych dolegliwości, w pokonywaniu życiowych wyzwań i trudności, w odkrywaniu własnych możliwości oraz w odnalezieniu własnej drogi i osobistego sensu życia.

Pracuję z dziećmi z zaburzeniami wieku rozwojowego. 

Prowadzę zajęcia stymulujące rozwój poznawczy i umysłowy dzieci oraz zajęcia wspierające ich rozwój społeczno – emocjonalny. Wspieranie rozwoju dzieci i młodzieży dostosowuję odpowiednio do ich potrzeb rozwojowych i możliwości psychofizycznych. Pomagam też rodzicom udzielając im wsparcia w wychowaniu dziecka z zaburzeniami zachowania czy innymi zaburzeniami wieku rozwojowego.

Mój profil zobaczyć można również na portalu Znany Lekarz oraz abc Zdrowie.

Hanna Markiewicz, psycholog, konsultacje@psycholog24online.pl http://psycholog24online.pl

kwalifikacje:

Ψ Studia psychologiczne, specjalność: Psychoprofilaktyka i pomoc psychologiczna Ψ Studium Pedagogiczne Ψ Studia podyplomowe - Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka z autyzmem i innymi zaburzeniami rozwojowymi

Ten expert przyjmuje na żywoNZOZ "Rehabilitacja" Niepubliczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna


ul. Długa 136 F 08-430 Żelechów, mazowieckie

Opinie dotyczące eksperta

Średnia ocen 5 ilość ocen 3
Anonimowo
Psycholog z powolania. Serdecznie polecam.

Sylwia
Jestem bardzo zadowolona z konsultacji. Profesjonalne i pełne zrozumienia podejście do problemu.
Anonimowo
Bardzo polecam. Bardzo Pani mi pomogła