Elwira Chrusciel

Języki: Angielski , Polski
Lokalizacja:
PL , Warszawa
wiek klientów:
Osoby dorosłe i młodzież (13 lat i więcej)
doświadczenie:

4 lata

Typ wizyt:
Konsultacja Długa 60 minut - 100 PLN (Wideo )
Konsultacja w niedziele i święta 60 minut - 120 PLN (Wideo )
Konsultacja Krótka 30 minut - 60 PLN (Wideo )
Konsultacja Długa Czat 60 minut - 100 PLN (Czat )
Konsultacja Krótka Czat 30 minut - 60 PLN (Czat )
Konsultacja partnerska/małżeńska 90 minut - 120 PLN (Wideo )
Konsultacja 1,5h 90 minut - 130 PLN (Wideo )
Konsultacja 1,5h 90 minut - 130 PLN (Czat )
Badanie testem osobowości MMPI-2 90 minut - 200 PLN (Wideo )
Niezależne usługi:
Badanie testem osobowości MMPI-2 - 200 PLN
stosowane metody:

Pracuję w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (Solution Focused Brief Therapy) oraz Dialogu Motywującego, integrowanych z technikami terapii poznawczo –behawioralnej.

Prowadzę konsultacje psychologiczne oraz terapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży, terapię grupową oraz partnerską. W pracy terapeutycznej jest dla mnie bardzo ważne znalezienie wraz z klientami ich mocnych stron, aktualnie dostępnych zasobów, tak by zwiększyć ich możliwości działania w często bardzo trudnej sytuacji. Cytując Arthur’a Ashe’a: „Zacznij tam gdzie jesteś. Użyj tego co masz. Zrób to, co możesz zrobić.” - na początek to zdecydowanie wystarcza, by wprowadzać w życiu zmiany, które przybliżają nas do pożądanej przyszłości.

biografia:

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w codziennej pracy z klientami (prywatna praktyka psychologiczna), a także na stażu zawodowym w szpitalu psychiatrycznym - Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza. Współpracuję z portalem ABC Zdrowie, gdzie odpowiadam na pytania pacjentów. Pracuję pod stałą superwizją - superwizor: Luis Alarcon Arias oraz biorę udział w regularnych spotkaniach superwizji koleżeńskiej.

Prowadzę:

  • sesje indywidualne z osobami dorosłymi
  • sesje indywidualne z nastolatkami
  • terapię par
  • terapię rodzinną
  • przedślubne warsztaty dla par
  • mediacje rodzinne (jestem mediatorem wpisanym na listę mediatorów Sądu Okręgowego w Warszawie)

Cennik: Konsultacja Długa ( 60 min) - 100 zł Konsultacja Krótka (30 min) - 60 zł Terapia partnerska/małżeńska (1 sesja, 1,5h) - 130 zł Psychoterapia w niedzielę i święta, (1 sesja, 50 min.) - 150 zł Pakiet 6 konsultacji - 540 zł (oszczędzasz 60 zł) Pakiet 12 konsultacji - 960 zł (oszczędzasz 240 zł)

Jeśli zdecydujesz się na zakup pakietu działa to tak: wybierając termin pierwszej konsultacji wybierz pakiet, dokonaj opłaty. Kolejne spotkania będą umawianie automatycznie i bezpłatnie aż do wyczerpania zamówionego pakietu, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Opłacone a niewykorzystane sesje terapeutyczne możesz wykorzystać w ciągu dwóch lat lub przekazać innej osobie - szczegóły do uzgodnienia z ekspertem.

www.nietylkochwile.pl

kwalifikacje:

5-letnie studia magisterskie, specjalność społeczna Psychologia Kliniczna, Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej (obecnie Uniwersytet SWPS) Szkoła Mediacji (Akademia Alternative Dispute Resolution, Stowarzyszenie Mediatorów Polskich) Szkolenia I i II stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR), prowadzone przez Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (CTSR). Posiadam certyfikat Konsultanta Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach.

Regularnie biorę udział w szkoleniach dla psychologów praktyków, które pozwalają mi rozwijać umiejętności niezbędne w udzielaniu pomocy psychologicznej, między innymi: Dialog Motywujący w praktyce, Praca z rodziną w obliczu rozwodu, TSR w pracy grupowej, warsztaty dla mediatorów rodzinnych itp.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (PTP) oraz Stowarzyszenia Mediatorów Polskich.

Opinie dotyczące eksperta

Średnia ocen 4.9 ilość ocen 32
Anonimowo
bardzo miła i pomocna Pani psycholog
Rafał
Bardzo polecam. Pani Elwira jest zaangażowana w pomoc.
Anonimowo
Bardzo fajny specjalista. Miło przeprowadzona konsultacja. Ciekawe uwagi przekazane w miły sposób. Już umówiona kolejna konsultacja :)
Anonimowo
Bardzo dobry psycholog muszę się odezwać jeszcze raz do tej Pani
Olga
Kompetentna, ciepła, zaangażowana osoba.
Anonimowo
jest to pomocna osoba .
Martyna
Bardzo mila Pani psycholog. Zna się świetnie na swojej pracy. Wysłucha, poradzi. Gorąco polecam
Anonimowo
po pierwszym spotkaniu ciężko powiedzieć, na razie żadnych spektakularnych odkryć.
Anonimowo
Bardzo dobry fachowiec.
Anonimowo
Berdzo pozytywnie
Anonimowo
warto porozmawiac
Anonimowo
Pani Elwira wysłuchała mnie i dobrze wytłumaczyła mechanizmy które stworzyły sytuacje w jakiej sie znalazłam. Jest elastyczna i zorientowana na potrzeby i styl klienta. Ustaliłysmy również ścieżki terapii.