Dorota Chojnowska-Balcerzyk

Języki: Angielski , Polski
Lokalizacja:
PL , Grupa Synapsis sp zoo Warszawa ul Dembowskiego 3/32
wiek klientów:
od 18 roku życia. Jeśli dostępne terminy nie sa odpowiednie prosze o telefon 226417051
doświadczenie:

od 1993 roku pracuję w psychiatrii

Typ wizyt:
Konsultacja 50 min 60 minut - 180 PLN (Wideo )
Konsultacja 50 min w jezyku angielskim 60 minut - 260 PLN (Wideo )
Konsultacja 25 min 30 minut - 150 PLN (Wideo )
Konsultacja czat 50 min 60 minut - 180 PLN (Czat )
Niezależne usługi:
Krótki kontakt - 50 PLN
stosowane metody:

Konsultacja psychiatryczna, Interwencja kryzysowa, Leczenie farmakologiczne Terapia wspierajaca Konsultacja psychodietetyczna

Zwolnienia lekarskie nie są wystawiane w wyniku konsultacji online. Postawienie diagnozy i podjęcie leczenia wymaga uzupełnienia konsultacji online przez bezpośrednie badanie lekarskie. W formule online lekarz może konsultować pacjenta i skierować go do właściwego leczenia, może też kontynuować leczenie online pacjenta już sobie znanego, łącznie z wypisaniem recepty, lecz bez możliwości wystawienia zwolnienia lekarskiego.

biografia:

Zajmuję się psychiatrią od 1992 roku, pracowałam w Szpitalu Psychiatrycznym Tworki w latach 1992-1998. Tam zdobyłam doświadczenie w psychiatrii oraz pierwszy stopień specjalizacji. Jestem związana z Ośrodkiem Synapsis w Warszawie od roku 1998 i tu ukończyłam szkolenie z psychiatrii zdobywając Specjalizację z psychiatrii II stopnia. Obecnie oprócz pracy lekarza psychiatry pełnię funkcje Kierownika do Spraw Medycznych. W latach 2005-2009 pracowałam jako konsultant psychiatra w mieście Watford w Hertfordshire w Anglii, gdzie zajmowała się leczeniem zaburzeń i chorób psychicznych u osób dorosłych w ośrodku zdrowia psychicznego Watford and Bushey Community Mental Health Team (CMHT) i w klinice psychiatrycznej Shrodells Unit w Watford General Hospital. Pracując jako konsultant psychiatra w ośrodku zdrowia psychicznego CMHT, kierowałam zespołem lekarzy psychiatrów, pielęgniarek psychiatrycznych i pracowników socjalnych, szkoliłam lekarzy rodzinnych w zakresie psychiatrii i była koordynatorem szkoleń lekarzy rodzinnych w psychiatrii w okręgu Watford. Od grudnia 2009 roku znów pracuję w Ośrodku Synapsis, gdzie zajmuję się leczeniem zaburzeń nerwicowych, depresyjnych, psychotycznych oraz zaburzeń osobowości u osób dorosłych. Kwalifikuje pacjentów do psychoterapii, sama prowadzę krótką terapię o charakterze interwencji kryzysowej. Szczególny obszar mojego zainteresowania stanowi odżywianie w chorobach psychicznych oraz zapobieganie chorobom za pomocą stylu życia i odżywiania. Mogę pomoc w rzucaniu palenia i zmianie stylu życia na zdrowszy. Biorę udział jako wykładowca w szkoleniu psychologów w ramach Vademecum psychologa praktyka-jest to szkolenie dla młodych psychologów odbywające się w naszej poradni.

kwalifikacje:

Ukończyłam Akademię Medyczną w Warszawie w roku 1989, Specjalizacja z psychiatrii ukończona w roku 2001. Ukończone 3-letnie Studium Psychoterapii Indywidualnej i Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie rok 2002 Ukończone 1,5 roczne studium Interwencji Kryzysowej Prowadzone przez Pracownie Pomocy Psychologicznej w Sopocie rok 2013 Ukończone studia podyplomowe Psychodietetyka na SWPS w Warszawie w roku 2016 Stale podnoszę swoje kwalifikacje poprzez udział w Konferencjach i szkoleniach zawodowych.

Ten expert przyjmuje na żywoGrupa Synapsis sp zoo Warszawa ul Dembowskiego 3/32

Opinie dotyczące eksperta

Średnia ocen 4.8 ilość ocen 4
Anonimowo
Super lekarz. Bardzo mi pomogla.
Anonimowo
Pani doktor jest w porządku.
Kamila z Niemiec
Bardzo sympatyczna Pani Doktor , wrescie poczulam sie zrozumiana a moj problem przeanalizowany , Polecam w 100% ja napewno jeszcze tutaj wroce.
Anonimowo
wizyta przebiegła bez komplikacji