Dmytro Metelskyi

Języki: Angielski , Polski , русский , українська
Lokalizacja:
PL
wiek klientów:
Dzieci i osoby dorosłe
doświadczenie:

4 lata

Typ wizyt:
Konsultacja ogólna 30 minut - 60 PLN (Czat )
Konsultacja ogólna 30 minut - 60 PLN (Wideo )
Rozpisanie diety 30 minut - 90 PLN (Wideo )
Rozpisanie planu treningowego 30 minut - 90 PLN (Wideo )
Konsultacja ogólna, rozpisanie diety i treningu. 60 minut - 150 PLN (Wideo )
stosowane metody:

Nie będziesz narzekać na nudę. Będę Cię motywował i wspierał . Jak wiadomo, około 70% ludzi po zakupie karnetu na siłownię przestaje na nią uczęszczać po kilku miesiącach. Powodem tego jest brak efektów.. Ułożę Ci plan treningowy, który pozwoli Ci na wypoczynek i regenerację. Będę Twoim psychologiem, motywatorem i budzikiem. Udzielę Ci również porad na temat odżywek sportowych i podstaw dietetyki. W zależności od celu wybieram program treningowy i dietę. Jeśli facet chce nabrać masy - to może być trening Full Body i dieta wysokokaloryczna. Jeśli osoba chce schudnąć - wtedy w treningu będzie dużo ćwiczeń aerobowych, i dieta o optymalnej zawartości kalorii. Wykorzystuje reverse diet. Progresję obciążeń. Split, full body, trening hybrydowy, tabata.

biografia:

Obóz dziecki „Winnica” Instruktor sportowy - Prowadzenie treningów grupowych. Prowadzenie zajęć z wychowania fizycznego. Klub Atlant Fitness • Udzielanie porad treningowych • Prowadzenie treningów personalnych Klub Ecliptico Fitness • Prowadzenie treningów personalnych • Udzielanie porad treningowych • Rozpisywanie planów treningowych Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie Asystent trenera piłki nożnej (Prowadzenie treningów dla rozwoju siły i maksymalnej prędkośći)

kwalifikacje:

Akademia Instruktorów Sportu S4 Specjalizacja: Instruktor Rekreacji Ruchowej Blackroll – Prewencja urazów układu ruchu w sporcie. Żywienie.Suplementacja.Trening.Motywacja.Doping w sporcie. Szkolenie mobility – korekta i poprawa wzorców ruchowych. Konferencja PEI 2016 DEBIUTY PZKFITS 2016 Konferencja PEI 2017 Konferencja FIWE 2017

Opinie dotyczące eksperta

Średnia ocen 5 ilość ocen 1
Anonimowo
Nigdy wcześniej z konsultacji online nie korzystałam. Uzyskałam odpowiedź na wszystkie treningowe wątpliwości - polecam.