Anna Szabłowska

Języki: Polski
specjalizacje: psychoterapeuta, psycholog
Lokalizacja:
PL , ul. Wejnerta 17a, Warszawa (metro Wierzbno)
wiek klientów:
17-100 lat
doświadczenie:

8 lat

Typ wizyt:
Konsultacja Długa 60 minut - 100 PLN (Czat )
Konsultacja Długa 60 minut - 100 PLN (Wideo )
stosowane metody:

Pracuję w nurcie poznawczo - behawioralnym. Prowadzę psychoterapię osób dorosłych i terapię par.Bardzo ważna jest dla mnie relacja terapeutyczna. Dbam o to aby pacjent czuł wsparcie, bezpieczeństwo, aby terapia przebiegała w klimacie zaufania i zrozumienia. Moją pracę poddaję regularnej superwizji. Więcej informacji na mojej stronie annaszablowska-psychoterapia.pl Prowadzę też swój profil na portalu znany lekarz.pl i abc zdrowie gdzie odpowiadam na pytania pacjentów. https://www.znanylekarz.pl/anna-szablowska/psycholog-terapeuta/warszawa

biografia:

Jestem mgr psychologii. Uczestniczyłam w 4–letnim szkoleniu w zakresie Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej w Centrum Terapii Poznawczo – Behawioralnej w Warszawie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo – Behawioralnej. Pomagam osobom cierpiącym na depresję, zaburzenia lękowe, zaburzenia lękowe z napadami paniki, lęk społeczny, zaburzenia obsesyjno – kompulsyjne. Wspieram osoby będące w kryzysie i przeżywające trudne sytuacje życiowe, z problemami z niską samooceną, asertywnością, poczuciem pustki i osamotnienia.

kwalifikacje:

Jestem mgr Psychologii. W latach 2007-2011 uczęszczałam na 4-letnie szkolenie dotyczące Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej. Obecnie poszerzam swoją wiedzę w kierunku Terapii Schematu. Pracowałam jako psycholog w Poradni przy Szpitalu Wojewódzkim dla Nerwowo i Psychicznie Chorych "Drewnica" w Ząbkach. Od 2012 roku przyjmuję pacjentów w gabinecie prywatnym. Uczestniczę w szkoleniach i cały czas poszerzam swoją wiedzę i kwalifikacje.

Ten expert przyjmuje na żywoul. Wejnerta 17a, Warszawa (metro Wierzbno)


ul. Narutowicza 4, Ząbki

Opinie dotyczące eksperta

Średnia ocen 5 ilość ocen 1
Joanna
dzięki wspólnej pracy udało się pozbierać i uratować mój związek, na którym bardzo mi zależało. cieszę się, że trafiłam na Panią. Pozdrawiam :)