Opinie dotyczące eksperta

Średnia ocen 5 ilość ocen 42
+dodaj opinię
Anonimowo
Jeszcze żaden terapeuta tak do mnie nie przemówił.
Mirka
Pani Elwira, jest bardzo sympatyczna ale ma bardzo profesjonalne podejście. Zadaje dobre pytania dzięki czemu łatwiej jest dojść do sedna sprawy. Polecam
MARGO
Po pierwszej rozmowie oceniam Panią ELwirę bardzo pozytywnie .
Anonimowo
Bardzo sympatyczna atmosfera, Pani wysłała mi materialy na maila i rozmawiala ze mna mna okolo 20min po czasie
Lulka
Dobre podejście, dużo pytań i przedstawienia przyszłych spotkań. Jestem na etapie wyboru ale Panią Elwire biorę bardzo pod uwagę.
Anonimowo
Polecam osoba z dużą intuicją. I to co najważniejsze dla mnie pani Elwira jest empatyczna i potrafi czytać między wierszami
Ewelina
Bardzo empatyczna, wrażliwa z poczuciem humoru psychoterapeutka! Na każdą sytuację - trudną - ma pomysł! W jej towarzystwie można poczuć się bezpiecznie! Szczerze polecam osobom nieśmiałym jak ja! Pani Elwira zawsze stawała na wysokości powierzonego jej zadania! Wyrozumiała, umiejąca słuchać drugiego człowieka pokazać mu że, w nim tkwi dobro i siła. Polecam!
Sandra
Mozna mowic i mowic :)
Nikola
Świetna osoba ! pomogła mi i na pewno to nie ostatnia moja rozmowa z Tą Panią ! :)
Iwona
1 wizyta ale jestem bardzo zadowolona
Mateusz
Pani Elwira jest profesjonalistką w pełnym tego słowa znaczeniu. Potrafi wysłuchać, ale potrafi również doradzić nieważne jak bardzo złożona i trudna jest sprawa pacjenta, a uwierzcie mi, że moja była naprawdę tak złożona, i tyle aspektów i nawet dziedzin życia były w niej poruszanych tak, że jedne zazębiały się z drugimi, i były od nich zależne przeraziłyby niejednego specjalistę. Pani Elwira w każdej ze spraw, którą poruszałem potrafiła się wypowiedzieć i doradzić, i przede wszystkim dać do myślenia wiedząc, że ostateczną decyzję i tak podejmuję ja. Naprawdę szczerze i gorąco polecam pracę z Panią Elwirą. Nie zawiedziecie się, Pozdrawiam, Mateusz.
Anonimowo