Opinie dotyczące eksperta

Średnia ocen 5 ilość ocen 40
+dodaj opinię
MARGO
Po pierwszej rozmowie oceniam Panią ELwirę bardzo pozytywnie .
Anonimowo
Bardzo sympatyczna atmosfera, Pani wysłała mi materialy na maila i rozmawiala ze mna mna okolo 20min po czasie
Lulka
Dobre podejście, dużo pytań i przedstawienia przyszłych spotkań. Jestem na etapie wyboru ale Panią Elwire biorę bardzo pod uwagę.
Anonimowo
Polecam osoba z dużą intuicją. I to co najważniejsze dla mnie pani Elwira jest empatyczna i potrafi czytać między wierszami
Ewelina
Bardzo empatyczna, wrażliwa z poczuciem humoru psychoterapeutka! Na każdą sytuację - trudną - ma pomysł! W jej towarzystwie można poczuć się bezpiecznie! Szczerze polecam osobom nieśmiałym jak ja! Pani Elwira zawsze stawała na wysokości powierzonego jej zadania! Wyrozumiała, umiejąca słuchać drugiego człowieka pokazać mu że, w nim tkwi dobro i siła. Polecam!
Sandra
Mozna mowic i mowic :)
Nikola
Świetna osoba ! pomogła mi i na pewno to nie ostatnia moja rozmowa z Tą Panią ! :)
Iwona
1 wizyta ale jestem bardzo zadowolona
Mateusz
Pani Elwira jest profesjonalistką w pełnym tego słowa znaczeniu. Potrafi wysłuchać, ale potrafi również doradzić nieważne jak bardzo złożona i trudna jest sprawa pacjenta, a uwierzcie mi, że moja była naprawdę tak złożona, i tyle aspektów i nawet dziedzin życia były w niej poruszanych tak, że jedne zazębiały się z drugimi, i były od nich zależne przeraziłyby niejednego specjalistę. Pani Elwira w każdej ze spraw, którą poruszałem potrafiła się wypowiedzieć i doradzić, i przede wszystkim dać do myślenia wiedząc, że ostateczną decyzję i tak podejmuję ja. Naprawdę szczerze i gorąco polecam pracę z Panią Elwirą. Nie zawiedziecie się, Pozdrawiam, Mateusz.
Anonimowo
Borys
Gdy trafiłem w "ręce" tej osoby byłem na dnie wszelkich najgorszych uczuć i emocji. Ciągle pracujemy, bo profesjonalizm tej osoby, Jej wiedza i perfekcyjne wykorzystanie tejże są godne najwyższego uznania i polecenia! Zapewniam, że każdy, kto zechce skorzystać z Jej pomocy dostanie pełną uwagę, zaangażowanie, wsparcie i tak cenną dla mnie zwykłą troskę i życzliwość! Pani Elwira również doskonale potrafi dowcipnie spłętować najbardziej przygnębiające 'zrządzenie losu', które 'normalnie rozkłada na łopatki'! Z pełną odpowiedzialnością powiem, że profesja tej osoby jest Jej prawdziwym powołaniem - warto więc skorzystać z tego daru! Taki dar to rzadkość - prawdziwy klejnot! Trudno znaleźć właściwe słowa, żeby go opisać, należy więc czerpać pełnymi garściami - polecam!!!
Anonimowo