Irena Mielnik-Madej

Languages: Polski
Location:
PL , Mind Institute - Gabinety Psychoterapii i Rozwoju, Kraków, ul. Starowiślna 83/6
clients age:
Osoby od 18 r. ż.
experience:

Ponad 30-letnie doświadczenie zawodowe w pracy z Ludźmi.

Visit types:
Konsultacja Krótka 30 minut - 80 PLN (Video )
Konsultacja długa 60 minut - 150 PLN (Video )
Konsultacja długa 60 minut - 150 PLN (Office )
Coaching 60 minut - 200 PLN (Video )
Związki partnerskie/małzeńskie 60 minut - 250 PLN (Video )
methods used:

Pracuję eklektycznie, integrując tylko skuteczne formy terapeutyczne. Dzielę się swoją wszechstronną wiedzą i bogatym doświadczeniem życiowym.

biography:

Pracuję z Osobami, doświadczającymi różnego rodzaju kryzysów. Pomagam w rozwiązywaniu problemów, trudności i wyzwań. Zachęcam do poznawania i rozwijania Siebie. Specjalizuję się w pracy z Osobami dorosłymi, wykorzystywanymi seksualnie w dzieciństwie. ” Daję” głos Tym Osobom, Którym ten głos kiedyś zabrano… Pomagam moim Klientom i Pacjentom zamieniać łzy w perły. Myślę, że jestem nietypowym psychologiem, bo zajmuję się także obszarami, wykraczającymi poza standardową psychologię. Pracuję z dużą pokorą i poszanowaniem każdej historii osobistej Kobiet i Mężczyzn. Jako Ekspert Polecany i Zaufany, odpowiadam na zadawane pytania Pacjentów, na unikalnej i nowatorskiej Platformie ABC Zdrowie, łączącej Pacjentów z wiedzą oraz doświadczeniem Lekarzy i Psychologów: https://ranking.abczdrowie.pl/d/74699,irena-mielnik-madej Jestem obecna na Portalu: https://www.znanylekarz.pl/irena-mielnik-madej/psycholog-terapeuta/krakow http://dobrycoach.pl/coach/irena-mielnik-madej Autorka artykułów: Abc Zdrowie https://aneris-aneris.blogspot.com Współpracuję z Unicornem, Stowarzyszeniem Wiosna, Progressteronem.

Formy prowadzonej terapii psychologicznej: indywidualna

Cennik: Konsultacja/terapia/poradnictwo psychologiczne - 180 zł Coaching live/biznes 200,- / h

qualifications:

Wydział Psychologii i Nauk Humanistycznych w Krakowskiej Akademii Centrum Counsellingu Gestalt w Krakowie W pułapce nałogowych zachowań- kompendium wiedzy o uzależnieniach behawioralnych- Pro Vita w Krakowie. Trening interpersonalny Świadomość i zmiana- Instytut Treningu i Edukacji Psychologicznej Andrzeja Szulca w Krakowie. Trening Asertywności-- Arche Psychologia dla Ludzi w Krakowie. Racjonalna Terapia Zachowań- Stowarzyszenie Wiosna w Krakowie. Kurs Trenerski- Centrum IB w Krakowie. Trener Sukcesu - szkolenia rozwijające kompetencje trenerskie - Pracownia Psychologiczna Elżbiety Sołtys w Krakowie. Nowoczesny Coaching- Krakowska Akademia. Różnorodne zastosowanie technik i narzędzi coachingowych w biznesie- Consero w Krakowie. Oraz liczne szkolenia trenerskie i rozwojowe - Szkoła Trenerów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Grupa Trenerska Mentor w Krakowie.

This expert takes in person visitsMind Institute - Gabinety Psychoterapii i Rozwoju, Kraków, ul. Starowiślna 83/6


Gabinet Psychologiczny- Kraków Stare Miasto, ul. Czarnowiejska 3/1

Reviews

Average rating 5 number of rates 1
Anonimowo
Bardzo profesjonalna, przemiła i otwarta, bardzo polecam.