Z naszą pomocą możesz sprawniej zarządzać swoim biznesem
Wypróbuj za darmo
Jak to działa
Korzyści
Nasza oferta
Jak to działa i ile kosztuje?
KONSULT.EXPERT to innowacyjna platforma internetowa, która pozwala Ci prowadzić konsultacje online z klientami z całego świata poprzez wideo, audio lub czat. Jesteś na wczasach, siedzisz w biurze lub leżysz na kanapie w domu? Dzięki KONSULT.EXPERT możesz prowadzić terapię i zdobywać nowych klientów, gdziekolwiek jesteś i kiedy tylko chcesz!
Sam ustalasz cenę świadczonej przez Ciebie konsultacji online. Zaproś swoich klientów i płać tylko nominalną opłatę, która pokrywa tylko opłaty transferów bankowych i koszty streamingu. Dodatkowa prowizja obowiązuje w przypadku klientów pozyskanych przez naszych doradców. Wypróbuj nasz system i dowiedz się więcej.
Korzyści
ZARABIAJ dodatkowe pieniądze
i powiększ swoją bazę klientów
OSZCZĘDŹ CZAS dzięki
efektywnemu zarządzaniu wizytami
i możliwością pracy z KAŻDEGO miejsca na świecie.
Pracuj z ludźmi z CAŁEGO ŚWIATA, którzy szukają TWOJEJ POMOCY.
Co ROBIMY dla CIEBIE
Video Konferencje.

bezpieczne i łatwe w obsłudze narzędzia do prowadzenia konsultacji online. Rozmawiaj za pomocą wideo, audio lub czatu, przesyłaj pliki i twórz własne notatki!
Wynagrodzenie

W prosty i bezpieczny sposób otrzymuj wynagrodzenie za swoją pracę!
Skutczny marketing

Promuj się za pomocą naszego systemu. Dajemy Ci odpowiednie narzędzia do prowadzenia własnego bloga!

Zarządzanie czasem

Cenimy Twój czas! Zarządzaj swoim grafikiem osobiście lub poproś o to asystenta!
Zarządzanie klientami

Pozyskuj nowych klientów, a otrzymasz wynagrodzenie za skierowanie ich właśnie do nas!
Kontaktuj się z innymi ekspertami

Wymieniaj się doświadczeniami z innymi ekspertami, buduj swoją wirtualną poradnię i dostawaj wynagrodzenie za zaproszenie kolejnych ekspertów do współpracy!
Podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem w nowy sposób!
Jesteś specjalistą z zakresu psychologii? A może jesteś jej pasjonatem? To miejsce jest właśnie dla Ciebie! Z nami możesz dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi ludźmi. Sprawdź się! Dołącz do naszego zespołu i zostań doradcą KONSULT.EXPERT!
?
Doradcą może być osoba, która nie posiada wykształcenia psychologicznego, jednak ma szeroką wiedzę zakresu psychologii. Do jego zadań będzie należało m.in. prowadzenie własnego bloga, kierowanie pacjentów do właściwych eXpertów oraz udzielanie odpowiedzi na pytania związane z serwisem KONSULT.EXPERT. Doradca powinien wskazać klientowi odpowiednie możliwości działania.
Zarejestruj się
Opinie
Wróciłem z Barcelony o 9 wieczorem a godzinę później miałem spotkanie z klientem z Kanady (4 rano). Niesamowite jest to, czego może dokonać technologia. Spędzałem czas z rodziną i wciąż udało mi się zarobić pieniądze.

Dawid R. Warszawa, Polska
Ludzie mówią, że nie można pracować gdy ma się dzieci, że trzeba się uspokoić i zwolnić. Nigdy nie dałam sobie tego wmówić. Przestałam tracić czas na dojazd, dzięki czemu mogłam spędzać więcej czasu z córeczką i nadal pomagać moim klientom.

Karolina W. Kraków, Polska
Poprosiłem wszystkich swoich klientów, aby konsultowali się ze mną online. Teraz lepiej się czują a moje życie stało się prostsze.

Conrad K. Londyn, UK
Pamiętaj, że nasz serwis nie jest przeznaczony dla osób znajdujących się w sytuacji zagrożenia życia.
Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń pod numer 112 (Polska), 911 (USA, Kanada) lub udaj się do najbliższej jednostki pogotowia ratunkowego lub policji.